64 (1)

Підприємство створене відповідно до ухвали №1482 Львівської міської ради від 09.02.2017 р. шляхом перетворення Комунальної бюджетної установи "Комунальна 4-а стоматологічна поліклініка м. Львова у Комунальне некомерційне підприємство "Стоматологічна поліклініка №4".

Основною метою роботи підприємства є надання спеціалізованої стоматологічної допомоги, спрямованої на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасну діагностику, лікування, зубопротезування та ортодонтичне лікування зубощелепних аномалій у дорослого та дитячого населення м. Львова.

Наша мета

  • Надання населенню, згідно з вимогами відповідних нормативно-правових актів, стоматологічної допомоги та стоматологічних медичних послуг, спрямованих на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я населення.
  • Здійснення іншої діяльності, необхідної для належного забезпечення профілактики, діагностики та лікування зубів.
  • Організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров’я з метою забезпечення наступництва у наданні медичної допомоги на різних рівнях та ефективного використання ресурсів системи медичного обслуговування.

Про діяльність

Надання стоматологічної допомоги забезпечується потужним кадровим персоналом, зокрема: 117 лікарями, з яких вища кваліфікаційна категорія присвоєна 53.84% лікарів, перша кваліфікаційна категорія присвоєна 11.11% лікарів, неатестовані лікарі це лікарі-інтерни та молоді спеціалісти.

Ортодонтичне відділення з більш ніж 30-ти річним досвідом роботи зі складними клінічними випадками. Ортодонти нашої поліклініки виконують лікування особливо складних патологій зубних рядів та щелеп.

Зуботехнічна лабораторія де виготовляються індивідуальні ортопедичні знімні та незнімні апарати, коронки та ортодонтичні «пластинки», капи і всі необхідні протези, які мають, як косметичну так і функціональну належність.

Стоматологічне відділення займається лікуванням карієсу та його ускладнень. Для цього використовуються сучасні промбувальні матеріали, сучасні методи знеболення всіх етапів лікування, а також ефективні сучасні методи лікування кореневих каналів зубів.

В ортопедичному відділенні виконують протезування зубів знімними та незнімними конструкціями, простими одиночними коронками, виготовленням мостовидних протезів, знімних протезів. Таке протезування виготовляється за допомогою сучасних стоматологічних матеріалів.

Поліклініка має два сучасних хірургічні кабінети з операційними на два крісла. Хірургічну стоматологічну допомогу дітям надають досвідчені стоматологи-хірурги, що мають багатолітній досвід роботи з дітьми.

Для певних категорій населення м. Львова поліклініка надає стоматологічні послуги за місцем знаходження пацієнта.
Проблема болю і знеболення в стоматології є дуже важливою. Більшість маніпуляцій стоматолога супроводжуються больовим синдромом різного ступеня тяжкості, з цим і пов’язаний страх перед відвідуванням стоматолога. Якість анестезіологічного забезпечення стоматологічного втручання відіграє найважливішу роль в створенні обстановки комфортності і багато в чому її обумовлює. Той факт, що виконання знеболювання є необхідною і невід’ємною частиною стоматологічного лікування, на сьогодні, вже не викликає сумніву та є пріоритетним напрямком в роботі КНП «Стоматологічна поліклініка №4».
  • Діагностичні кабінети, де проводиться рентгенологічне дослідження зубів до та після лікування.
  • Дитяче стоматологічне відділення та ортодонтичне відділення оснащені новими стоматологічними установками.
  • Згідно чинного законодавства послугою безкоштовного зубопротезування можуть скористатися пільгові групи населення м. Львова.

Заплануйте Ваш візит

Будемо раді Вам допомогти