Підприємство створене відповідно до ухвали №1482 Львівської міської ради від 09.02.2017 р. шляхом перетворення Комунальної бюджетної установи "Комунальна 4-а стоматологічна поліклініка м. Львова у Комунальне некомерційне підприємство "Стоматологічна поліклініка №4".

Основною метою роботи підприємства є надання спеціалізованої стоматологічної допомоги, спрямованої на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасну діагностику, лікування, зубопротезування та ортодонтичне лікування зубощелепних аномалій у дорослого та дитячого населення м. Львова.

Історія

Поліклініка була організована рішенням Львівської міської ради в травні 1978 року, побудована за індивідуальним проектом і в травні 1982 року введена в експлуатацію потужністю на 560 відвідувань у зміну. Завдання, яке ставилося на початку відкриття поліклініки, було, на перший погляд, простим і банальним – щоб було комфортно як працівникам, так і пацієнтам.

Стоматологічна поліклініка розташована в одному із великих житлових масивів Львова по вулиці Василя Симоненка, 6а і обслуговує населення міста Львова.

Про діяльність

Спеціалісти – це найголовніше надбання поліклініки. Нам вдалося зібрати колектив, який може в комплексі вирішувати складні стоматологічні завдання, несе відповідальність за результатами своєї роботи і постійно підвищує свій професійний рівень на курсах удосконалення та майстер-класах.

В поліклініці працюють 229 працівників. Надання стоматологічної допомоги забезпечується потужним кадровим персоналом, зокрема: 116 лікарями, з яких вища кваліфікаційна категорія присвоєна 58.7% лікарів, перша кваліфікаційна категорія присвоєна 15.6% лікарів, друга кваліфікаційна категорія присвоєна 7.3% лікарів, 18.3% – сертифікованих лікарів-спеціалістів. Неатестовані лікарі це лікарі-інтерни та молоді спеціалісти адже на базі поліклініки вони проходять стажування в інтернатурі після закінчення медичних навчальних закладів.

Терапевтичне відділення здійснює діагностику і лікування карієсу та його ускладнень, пульпіту, періодонтиту, естетичну реставрацію зубів. Для цього використовуються сучасні пломбувальні матеріали, сучасні методи знеболення всіх етапів лікування, а також ефективні сучасні методи лікування кореневих каналів зубів. 

Хірургічний кабінет проводить видалення зубів та коренів, операції гемісекції, резекції верхівки кореня, хірургічне лікування перекоронаритів, видалення кист, пластики вуздечки язика та губ тощо. Поліклініка обладнана сучасним хірургічним кабінетом з операційними на два крісла. Хірургічну стоматологічну допомогу дітям надають досвідчені стоматологи-хірурги, що мають багатолітній досвід роботи з дітьми.

Дитяче відділення займається лікуванням карієсу та його ускладнень в тимчасових і постійних зубах, проводить герметизацію фіcур, сріблення молочних зубів, специфічну профілактику карієсу. 

Ортодонтичний кабінет з більш ніж 30-ти річним досвідом роботи зі складними клінічними випадками. Ортодонти нашої поліклініки виконують лікування особливо складних патологій зубних рядів та щелеп, а також діагностують і лікують патологію прикусу, деформації зубощелепової системи за допомогою знімних ортодонтичних апаратів.

Ортопедичне відділення виконує протезування зубів знімними та незнімними конструкціями, простими одиночними коронками, виготовляє мостовидні протези, знімні протези використовуючи сучасні стоматологічні матеріали і методики. 

Зуботехнічна лабораторія де виготовляються індивідуальні ортопедичні знімні та незнімні апарати, коронки та ортодонтичні «пластинки», капи і всі необхідні протези, які мають, як косметичну так і функціональну належність.

Поліклініка, зокрема, надає стоматологічні послуги за місцем знаходження пацієнта (за викликами в домашніх умовах).

В нашій поліклініці питанням безпеки пацієнта приділяється особлива увага. Використовуються сучасні дезинфікуючі та стерилізуючи розчини, виконується комплекс протиепідемічних заходів. Відпрацьований інструментарій стерилізується в автоклаві, а для його зберігання придбано тару типу “Панмед” з УФО випромінювачами. Ми хочемо бути впевненими в тому, що наші пацієнти будуть постійно захищені на всіх етапах лікування.

Проблема болю і знеболення в стоматології є дуже важливою. Більшість маніпуляцій стоматолога супроводжуються больовим синдромом різного ступеня тяжкості, з цим і пов’язаний страх перед відвідуванням стоматолога. Якість анестезіологічного забезпечення стоматологічного втручання відіграє найважливішу роль в створенні обстановки комфортності і багато в чому її обумовлює. Той факт, що виконання знеболювання є необхідною і невід’ємною частиною стоматологічного лікування, на сьогодні, вже не викликає сумніву та є пріоритетним напрямком в роботі КНП «Стоматологічна поліклініка №4».

Інтернатура і практика

Заклад є базою для підготовки лікарів-інтернів. Кожного року на нашій базі проходять клінічне стажування по 15-30 інтернів І та ІІ року навчання. За час стажування, згідно до індивідуального плану, вони знайомляться з роботою всіх підрозділів поліклініки. Детальніше.

Відділення Комунального некомерційного підприємства “Стоматологічна поліклініка №4” виступають базою для проходження практики студентів медичних ВНЗ.

Наша мета

Публічні закупівлі (Prozorro)

З метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвитку добросовісної конкуренції Комунальне некомерційне підприємство “Стоматологічна поліклініка №4” здійснює закупівлі товарів робіт і послуг у відповідності до Закону України “Про публічні закупівлі”.

Фінансовий звіт

Кожне підприємство в процесі функціонування має на меті досягнення максимального ефекту від своєї діяльності, проте це не можливо без ефективного управління таким підприємством. У свою чергу ефективне управління є творчим процесом керівника, що ґрунтується на виважених рішеннях, прийнятих на основі даних, які відображають реальний стан справ на підприємстві. Комунальні некомерційні підприємства – це специфічний різновид підприємств, основним завданням яких є життєзабезпечення територіальної громади. Тому для забезпечення ефективного функціонування комунальних некомерційних підприємств існують конкретні дані, які є основою прийняття рішень та наводяться у формі фінансових звітів відповідних звітних періодів, тобто фінансової звітності.

Заплануйте Ваш візит

Будемо раді Вам допомогти