Страхова медицина

На сьогоднішній день Комунальне некомерційне підприємство “Стоматологічна поліклініка №4” обслуговує пацієнтів, які мають страховий поліс більш ніж в 5 страхових компаніях, серед яких:

Застраховані пацієнти, за посередництва страхових компаній, мають можливість отримати повний спектр стоматологічних послуг на високому рівні, у відповідності зі своїми страховими пакетами.

Медичне страхування – це вид особистого страхування, який гарантує людині, при виникненні страхового випадку, отримання медичної допомоги та компенсацію витрат на придбання медикаментів за рахунок страхової компанії.

До медичного страхування відносять види страхування, в яких об’єктом страхування є майнові інтереси, пов’язані з життям, здоров’ям, працездатністю страхувальника або застрахованого. В даний час існує багато програм медичного страхування, які передбачають погашення фінансових витрат на лікування. Окрім покриття всіх медичних витрат, пацієнту гарантують високу якість обслуговування.

Програми медичного страхування можуть бути:

Добровільне медичне стоматологічне страхування може включати в себе:

Комплексна програма медичного страхування включає в себе захист від непередбачених витрат на оплату медичної стоматологічної допомоги та медикаментів в разі захворювання, а також відшкодування шкоди в разі отримання травми.

Страхова сума в ДМС встановлюється за вибором страхувальника в рамках, які передбачають конкретні програми медичного страхування.
Тарифи на медичне страхування залежать від переліку ризиків, рівня програм, кількості застрахованих, регіону обслуговування, стану здоров’я страхувальника і визначаються, як правило, після проходження медогляду.

Договір медичного страхування є угодою між страхувальником та страховою організацією, по якому страхова організація зобов’язується організовувати і фінансувати надання медичної допомоги певного обсягу і якості або інших послуг за програмами ДМС.

Договір ДМС визнається укладеним з моменту сплати першого страхового внеску, якщо умовами договору не передбачено інше.

Запрошуємо для співпраці страхові компанії.

Запрошуємо підприємства для укладання договорів з обслуговування працівників: профілактичні огляди, терапевтичне лікування, хірургічне лікування, ортопедичне лікування, пародонтичне лікування, діагностика. Детальніше за тел. +380322636027.

Заплануйте Ваш візит

Будемо раді Вам допомогти