Імплантологія

Імплантація зубів – вживлення штучно виготовленого кореня зуба в кісткову тканину щелепи, в подальшому зрощенням (остеоінтеграцією) та протезуванням на них.

Історія імплантації бере свій початок з 1950-х років. Молодий вчений Пітер-Інгвар Бронемарк під час вивчення процесу кровотворення прикріпив оптичний компонент в корпусі із титану до ноги кролика, що дозволило йому вивчати мікроцеркуляцію в кістковій тканині за допомогою мікроскопа. Коли робота по вивчені мікроцеркуляції була успішно завершена, настав час видалити оптичний елемент в металевому корпусі з кістки, і він виявив, що кістка та титан стали майже не роздільні. Після цього, як казав Бронемарк: “Ми змінили наш напрямок роботи і спрямували свої знання на дослідження можливостей організму взаємодіяти з титаном». Вже в 1965 році почались клінічні дослідження. Першим заімплантованим добровольцем став Геста Ларссон. Професор Пітер-Інгван Бронемарк успішно встановив йому дентальні імплантати. Пацієнт перестав відчувати біль при жуванні та розмові, та отримав можливість жити повноцінним життям.

Показання до імплантації зубів

Кожна людина, яка втратила один або декілька зубів в результаті різних травм, хвороб або руйнування зубів, автоматично стає кандидатом на зубну імплантацію. Якщо відсутні один, декілька або всі зуби, зубна імплантація допомагає відновити втрачені зуби з метою запобігання негативних наслідків відсутності зубів. При втраті одного або декількох зубів, з часом, кісткова тканина стоншується і веде до деформації щелепно-лицьової системи. Імплантат ж, як і природний корінь зуба, служить надійною опорою для кісткової тканини​ Люди похилого віку також можуть пройти процедуру імплантації, так як визначальним чинником здійснення імплантації є радше стан здоров’я, ніж вік.

Переваги імплантації

Встановлення імпланту дозволяє

Протипоказання до імплантації

Заплануйте Ваш візит

Будемо раді Вам допомогти