ОРТОПЕДИЧНА стоматологія

Ортопедична стоматологія – розділ загальної стоматології та самостійна частина загальної ортопедії. Наука про розпізнавання, профілактиці та лікуванні хворих з аномаліями, набутими вадами, ушкодженнями і деформаціями органів жувальної-мовного апарату.

– це область клінічної медицини, що вивчає етіологію і патогенез хвороб, аномалій, деформацій і пошкоджень зубів, щелеп та інших органів порожнини рота і щелепно-лицевої ділянки, розробляє методи їх діагностики, лікування і профілактики.

Протезування зубів на даний момент поділяють на такі види як: мікропротезування, знімне протезування і незнімне протезування, «протезування на імплантатах», бюгельне протезування, мостовидной протезування, умовно-знімне протезування.

Незнімне протезування

Незнімне протезування зубів передбачає виготовлення і установку постійних, стаціонарних зубних протезів. У ортопедичної стоматології для незнімного протезування використовують різні види протезів.

По терміну служби протези ділять на:

За кількістю одиниць протези ділять на:

За методом виготовлення протези ділять на:

За матеріалом, з якого виготовлені протези, їх ділять на:

Поступово металокераміка поступається своїм місцем коронкам, каркас яких виготовлений з оксиду алюмінію або оксиду цирконію. Ці коронки не порушують кислотно-лужної рівноваги в порожнині рота, не мають темного кольору після протезування, а також відсутня металева основа в них. Дані коронки важать набагато менше, ніж металокерамічні, що дуже важливо при протезуванні клієнтів, які мають захворювання пародонту.

Мікропротезування

При незначній зміні зубів застосовують такий метод як мікропротезування. Для цього використовують керамічні вініри, керамічні вкладки, а також вкладки кульшових.

Знімне протезування

Даний метод протезування застосовується при частковій або повній відсутності зубів. Візуально вони нічим не відрізняються від встановлених на зубах коронок. Знімні протези можуть бути повними або частковими відповідно до наявністю або відсутністю зубів.

Комбіноване протезування

Комбіноване протезування – протезування ортопедичними виробами, що складаються з елементів частин знімного і незнімного протезування.

Заплануйте Ваш візит

Будемо раді Вам допомогти